AVANGARD
AVANGARD
Кам'янське (Дніпродзержинськ)
Показати телефон
Рекомендувати

Оренда комерційної нерухомості (6)

  • AVANGARD
    110 000 грн/міс
    688 грн/м²

    Свободи просп., 55

    багатофункціональне приміщення
    160 м²
    3 дні тому
    Оренда приміщення 160 кв.м Дуже красиве приміщення для крутого старту. Чорвона лінія, панорамні вікна. Є бомбосховище, підвал. Потужність 25 квт. Для кого: банк, офіс, кав'ярня, магазин. Самий центр. Поблизу ювілірні магазини, багато зупинок.
    Рієлтор
  • AVANGARD
    18 000 грн/міс
    150 грн/м²

    Оборонців вул. (Долматова), 15

    приміщення вільного призначення
    120 м²
    6 днів тому
    Пропоную до Вашої уваги приміщення повністю з ремонтом в оренду. В наявності є приміщення на першому поверсі вартість за 1 квм 150 грн. В будівлі цілодобова охорона та відеонагляд, прибирання біля будинкової території, вивіз сміття, паркування на території. Об'єкт знаходиться на вулиці Долматова. Вас вразить затишок та комфортні умови роботи. Дуже вигідне розташування, по близу є все необхідне для комфортного перебування. Ваш агент з нерухомості Катерина АН Авангард.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • AVANGARD
    13 000 грн/міс
    260 грн/м²

    проспект Свободи, 17

    багатофункціональне приміщення
    50 м²
    6 днів тому
    Пропоную до Вашої уваги комерційне приміщення на оренду по проспекту Свободи під Мийку. В приміщення проведено воду та електрику. Приміщення 50 кв.м загальної площі. Місце розташування приміщення з доступною інфраструктурою, центр міста. Оренда 13000 грн. (+КУ) + 100% заставна сума + комісія АН (одноразово під час підписання договору).
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • AVANGARD
    15 000 грн/міс
    150 грн/м²

    проспект Свободы, 17

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    6 днів тому
    Предлагаю Вашему вниманию свободное помещение, можно под склад, производство на проспекте Свободы. Есть электричество. Преимущества: в центральной части города; есть место для парковки; расположено в проходном месте; рядом вся инфраструктура, хорошая транспортная развязка. На данный момент помещение свободное. Звоните и записывайтесь на просмотр! Аренда 15000 грн. + залоговая сумма 15000 грн. + комиссия АН (единоразово).
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • AVANGARD
    5 000 грн/міс
    111 грн/м²

    проспект Свободы, 17

    офісне приміщення
    45 м²
    6 днів тому
    Предлагаю Вашему вниманию офисное помещение под Ваш бизнес на проспекте Свободы. Свободное помещение 45 кВм, все коммуникации. Преимущества: есть место для парковки; расположено в здании с хорошей проходимостью; рядом вся инфраструктура, хорошая транспортная развязка, супермаркеты, государственные учреждения. Арендная плата 5000 грн. + 100 % залоговая сумма + комиссия АН.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • AVANGARD
    15 000 грн/міс
    150 грн/м²

    Свободи просп., 17

    приміщення вільного призначення
    100 м²
    6 днів тому
    Предлагаю Вашему вниманию коммерческое помещение на аренду по проспекту Свободы. Планировка свободная, можно под фитнес, йогу, танцы, а также офисное помещение. Помещение 100 кв.м общей площажи. Преимущества: ремонт сделан; есть две раздевалки и две душевые комнаты. Месторасположения помещения с доступной инфраструктурой. Аренда 12000 грн. (+КУ) + 100 % залоговая сумма + комиссия АН (единоразово при подписании договора).
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.